Картка киянина — це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

  Метою створення інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка киянина» є:

— надання мешканцям м. Києва зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як:

  • забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті;
  • отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів;
  • обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.

  Для  отримання «Картки киянина» потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку.  Зауважимо, що на сьогодні картка вже не видається у районних управліннях праці та соціального захисту населення, а потрібно звертатися безпосередньо до банку.

Для оформлення «Картки киянина» у банк необхідно разом із заявою принести :

  • копію паспорта,
  • копію ідентифікаційного номера (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті),
  • копію посвідчення, що дає право на пільгу,
  • фотографію 3×4 або 4х6 (за бажанням заявника, фотокартка сканується з паспорта. В такому випадку фотографію надавати не потрібно),
  • довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (за наявності),
  • для громадян, які працюють або навчаються  у м. Києві — довідка з роботи або навчального закладу.

  В першу чергу, картку зможуть отримати:

  • батьки багатодітних сімей;
  • пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені;
  • непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу;
  • особи, які не мають права на пенсію та інваліди;
  • соціальні працівники.

  Тобто «Картка киянина» — це багатофункціональний інструмент, який дозволяє персоніфікувати громадянина (відповідно до категорій), як мешканця м. Києва, та використовувати картку для отримання ним різних видів соціальної підтримки, послуг та сервісів.

   За результатами впровадження пілотного проекту пластикова картка «Картка киянина» буде видаватися за бажанням усім зареєстрованим у місті Києві громадянам.

  Однак, Концепція не виключає можливість використання «Картки киянина» особами, які працюють, але не зареєстровані в м. Києві та особами, які навчаються в м. Києві.

   У 2019 році планується запустити багатофункціональну електронну картку «Муніципальна картка «Картка киянина». Водночас власникам існуючих «Карток киянина» не доведеться міняти нинішні карти до зазначеного на них кінцевого терміну дії. Всі нараховані на них пільги також збережуться. На сьогодні випуском карток киянина продовжує займатися Ощадбанк.

Більш детальна інформація тут:

http://wiki.1551.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=8946382

Tags: , ,

275 комментариев on Інформація щодо картки киянина

  1. Наталья:

    Добрый день! Моя действующая карточка киянина утеряна, написала заявление на восстановление и оплатила восстановление в Ощадбанке 3,5 недели назад.До сих пор новую карточку не восстановили. А на ней деньги, да и воспользоваться льготами я тоже не могу. Как долго мне еще ждать?

    Відповідь: у вашій ситуації вже радимо звернутися до суду

  2. Тетяна:

    «За результатами впровадження пілотного проекту пластикова картка «Картка киянина» буде видаватися за бажанням усім зареєстрованим у місті Києві громадянам» — чи означає це, що не пільговики теж можуть отримати картку? Якщо так — то які переваги вона надає?

    Відповідь: повна інформація є в статті на сайті, ознайомтесь

  3. katena28081990@gmail.com:

    здравствуйте.скажите пожалуйста могу ли я прлучить карту Киянина как переселенец? живу в киеве 3 года а о карте узнала только сейчас….

    Відповідь: так

  4. Наталія:

    Мій чоловік учасник бойових дій, після заблокування карти киянина, сплатив 80грн. за її перевипуск, ще 4 січня, обіцяли за 2-3 тижня зможе забрати.Сьогодні минуло більше місяця, карти немає, посилаються на якесь розпорядження про припинення випуску. На рахунку є суттєві кошти, що порадите?

    Відповідь: залежно від причин блокування, звернення до суду

  5. Лариса:

    Я иногородняя могу я на основании «картки киянина » зарегистрировать в налоговой ЧП, СПД.

    Відповідь: ні

  6. Елена:

    Добрый день, я подала в банк необходимые документы
    1.Справку переселенца
    2.Справку с места работы (по совместительству)
    В банке сказали, что «совместителям» не дают, хотя в положении об этом не сказано — просто надо подтвердить факт работы в Киеве.По трудовой работать я не могу (ввиду незакрытости записи после бегства с Донбасса не могут взять на работу по трудовой)

    Відповідь: стосовно стаусу ВПО є пояснення в статті

  7. Олексій:

    Доброго дня. Я не зареєстрований в м. Київ, але я працюю офіційно в м. Київ та наповнюю його бюджет. Я так розумію, що я маю право на картку киянин???

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

  8. Владимир:

    Я пенсионер с 2015г.Картку киянина получил в августе 2018г.В городском транспорте не дает права на проезд В метро снимает со счета деньги Что делать?

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

  9. Тамара:

    Добрый день. Моя мама пенсионер, после инсульта плохо передвигается и на улицу не выходит. У нее карточка киевлянина банка Хрещатик. Могу ли я без нее поменять карточку на новую.

    Відповідь: ні, нажаль не можете

  10. Анна:

    Я пенсионер, живу в пригороде. Мой рабочий стаж на киевском предприятии более 35 лет. Могу ли я получить карточку киевлянина ?

    Відповідь: зверніться до місцевого органу влади

Добавить комментарий