Картка киянина — це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

  Метою створення інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка киянина» є:

— надання мешканцям м. Києва зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як:

  • забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті;
  • отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів;
  • обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.

  Для  отримання «Картки киянина» потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку.  Зауважимо, що на сьогодні картка вже не видається у районних управліннях праці та соціального захисту населення, а потрібно звертатися безпосередньо до банку.

Для оформлення «Картки киянина» у банк необхідно разом із заявою принести :

  • копію паспорта,
  • копію ідентифікаційного номера (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті),
  • копію посвідчення, що дає право на пільгу,
  • фотографію 3×4 або 4х6 (за бажанням заявника, фотокартка сканується з паспорта. В такому випадку фотографію надавати не потрібно),
  • довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (за наявності),
  • для громадян, які працюють або навчаються  у м. Києві — довідка з роботи або навчального закладу.

  В першу чергу, картку зможуть отримати:

  • батьки багатодітних сімей;
  • пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені;
  • непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу;
  • особи, які не мають права на пенсію та інваліди;
  • соціальні працівники.

  Тобто «Картка киянина» — це багатофункціональний інструмент, який дозволяє персоніфікувати громадянина (відповідно до категорій), як мешканця м. Києва, та використовувати картку для отримання ним різних видів соціальної підтримки, послуг та сервісів.

   За результатами впровадження пілотного проекту пластикова картка «Картка киянина» буде видаватися за бажанням усім зареєстрованим у місті Києві громадянам.

  Однак, Концепція не виключає можливість використання «Картки киянина» особами, які працюють, але не зареєстровані в м. Києві та особами, які навчаються в м. Києві.

   У 2019 році планується запустити багатофункціональну електронну картку «Муніципальна картка «Картка киянина». Водночас власникам існуючих «Карток киянина» не доведеться міняти нинішні карти до зазначеного на них кінцевого терміну дії. Всі нараховані на них пільги також збережуться. На сьогодні випуском карток киянина продовжує займатися Ощадбанк.

Більш детальна інформація тут:

http://wiki.1551.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=8946382

Tags: , ,

275 комментариев on Інформація щодо картки киянина

  1. Олег:

    Доброго дня, прошу надати відповідь: в якому конкретно органі місцевого самоврядування я можу отримати картку киянина, якщо зареєстрований в київській області, працюю в Києві та маю 3 категорію інвалідності. Дякую.

    Відповідь: зверніться до районного ради, в якій мешкаєте.

  2. Юрий:

    В моем вопросе от 18.12.15 я ошибся в дате — вместо 1916 г следует читать 2016 . Не хочу вас оскорблять, но обладая хоть маленькой дозой интелекта не трудно было догадаться что я имел в виду и дать вразумительный ответ. Поэтому прошу все-же ответить на мой вопрос.

    Відповідь: наша відповідь не грунтувалась на даті, ми порадили вам прочитати статтю на сайті, в які описали порядок та процедуру отримання картки. Радимо і наразі, або ж зверніться за очною фаховою допомогою, можливо у вашому місті вона є безкоштовна

  3. €вгенiя:

    Куди саме, до якого органу потрiбно звернутися з документами на отримання карти киянина незареестрованим, але працюючим у м.Ки€вi громадянам?

    Відповідь: до місцевих органів влади

  4. Юрий:

    Будет ли возможен безплатный проезд по картке киянина в метро и др. городском общественном транспорте в 1916 году ? По состоянию на 16.12.15 на карточке осталось 25 поездок в метро, если эта услуга продлится в следующем году, то как нужно переоформить внесенное в карточку число поездок ?

    Відповідь: не зрозуміло питання, можливо порадимо предметно звернутися до місцевого органу влади

  5. ТаТЬянА:

    право на отримання картки киянина мають усі зареєстровані мешканці кИєВа

    Відповідь: це питання чи ствердження?

  6. Вадим:

    Про дії після отримання картки у банкові тут нічого не сказано

    Відповідь: тоді ніякиз дій робити не треба

  7. Вадим:

    підкажіть будь ласка, якщо я отримав картку киянина в ощадбанку я на неї буду отримувати пенсію, Я МАЮ ЩЕ ДЕСЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИ цю картку киянина???? в якихось місцевих органах, проживаю у деснянському районі м.Києва

    Відповідь: ознайомтесь з відповідною статтею на сайті

  8. Слава:

    Чому модератор стер моє повіжомлення?

    Відповідь: можливо воно не містило питання по суті. Вся інформація є в статті на сайті, читайте

  9. Олег:

    Тобто якщо наприклад у мене немає ніяк пільг, я не отримую пенсію і працію, я також маю право отримати картку?

    Відповідь: на це питання, з урахуванням перелічених обставин, точну відповідь вам нададуть в органах місцевого самоврядування

  10. Олег:

    Я так і не зрозумів, право на отримання картки киянина мають пільговики чи все ж таки усі зареєстровані мешканці м. Києва ?

    Відповідь: всі зареєстровані

Добавить комментарий